Sepioł, Fotografia,
  • 697751120
  • sepfoto@wp.pl
o Mnie

Wszyscy szukamy czegoś, co da nam radość i satysfakcję. Pasji, w której będziemy się rozwijać i realizować.Moją – jest fotografia.

Jako dziecko nie biegałem z aparatem na szyi, wolałem jeździć na rowerze i łazić po drzewach. Nie myślałem nawet, że zostanę fotografem. Jednak wszystko się  zmieniło gdy zauważyłem, że prawdziwa, wyjątkowa fotografia wzbudza we mnie emocje i rozpocząłem , w ten właśnie  sposób, dzielić się nimi z innymi. Od chwili, gdy kupiłem swój pierwszy aparat, zacząłem patrzeć na świat inaczej. Kadrami, kolorami,światłem i cieniem.

Fotografia portretowa i fotografia ślubna różnią się od siebie bardzo. Właśnie to w nich doceniam, że się dopełniają i pozwalają realizować się w całej gamie obrazów. W pierwszej dziedzinie reżyseruję, w drugiej podpatruję. W obu jednak czekam na ten jeden, właściwy, idealny moment. Najważniejsza w fotografii jest dla mnie prawda i piękno oraz by moja fotografia dawała odbiorcom tyle radości, ile mi podczas tworzenia.

Wykonuję sesje okolicznościowe  reportaże ślubne, sesje rodzinne i portretowe. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, zapraszam do  kontaktu

Pozdrawiam

Adam Sepioł